Ev
Ürün:% s
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bizimle iletişime geçin
Teklif isteği
Haberler
Anping County Baitong wire mesh products Co., Ltd
Ana sayfa

Anping County Baitong wire mesh products Co., Ltd

Ben sohbet şimdi

Anping County Baitong wire mesh products Co., Ltd

1 2 3 4
şirketResimler.title0 şirketResimler.title1 şirketResimler.title2 şirketPics.title3
Şirket ayrıntıları:
İş türü : Üretici
Şirket ticaret
Satıcı
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Okyanusya
Dünya çapında
Markalar : BT
No. Çalışanları : 100~120
Yıllık satış : 3000000-3500000
Yıl kurulan : 2011
İhracat p.c : 80% - 90%
Giriş
Geçmiş
Hizmet
Ekibimiz

Anping Baitong Hasır Ürünleri Co, Ltd

Anping Baitong Hasır Ürünleri Co, Ltd Eskiden Anping İlçesi Baitong Ekran Fabrikası olarak bilinen, bir üretim ve işleme filtre ve işletmelerin derin işleme ürünleridir.
Şirket, tel örgü, tel örgü endüstriyel üssü - hebei anping'in memleketi, Kama Tel Filtre Ekranı, Kama Hasır, V Tel Ekran, Dikiş Mesh, Delikli Metal Hasır, Zımbalama ağları, Katı Petrokimya, çevre koruma, makine, inşaat, havacılık ve diğer endüstrilerde yaygın olarak kullanılan Sıvı Ayırma Ekranı, Katı Sıvı Filtre Döner Tambur ve diğer tel örgü ürünleri.
"Dürüstlük, profesyonel, kazan-kazan" iş felsefesine bağlı kalmakta ısrar ediyoruz, önce müşteriye bağlı kalıyoruz, önce kalite, müşterilere bilim ve teknoloji ile hizmet veriyor, teknolojik ilerlemeye bağlı kalıyor, sürekli yeniliğe bağlı kalıyoruz ve sürekli daha fazlasının ötesine geçiyoruz.
Ürünler 20'den fazla ülkeye, Japonya, Güney Kore, Avrupa ve Amerika, Güneydoğu Asya, derin yerli ve yabancı kullanıcıların güven ve övgülerine ihraç edilmektedir.
Baitong, küresel ortaklar için yüksek kaliteli ürünler ve hizmetler sağlamak için tel örgü ürünleri alanındaki kapsamlı avantajlarına tam anlamıyla devam edecek, müşteri ihtiyaçlarını sürekli karşılayacak.
Şirketimiz, iyi teknolojileri ve çözümleri desteklemeye, geliştirme için geniş alanı daha da genişletmeye ve dürüst, pragmatik, uyumlu ve kazan-kazan işbirliği ilişkisi kurmaya devam edecektir.

İletişim bilgileri
Anping County Baitong wire mesh products Co., Ltd

İlgili kişi: Mr. Derek

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)